ENERJİ TELEKOMÜNİKASYON


Atilla Dural Şirketi 1966 yılında Ankara’da kurulmuş olup resmi kuruluşların satın alma daireleri ve özel müteahhit grupları nezdinde, tanınmış firmaların danışmanı ve/veya yerel temsilcisi olarak faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz, temsil ettiği firmalara stratejik, finansal, idari ve yasal konuların yanı sıra yerli, yabancı diğer firmalarla olası ortaklıklar hususunda destek verir, danışmanlık yapar. Fiyat seviyeleri, rakip firmalar, piyasaya girme stratejileri, ihale dokümanlarının yorumlanması bilgilerini kapsayan piyasa analizleri yapmak ve sonuç olarak sözleşmenin sağlanması ATİLLA DURAL’ın faaliyet alanı olmuş ve etkileyici deneyim listesini oluşturmuştur. Tüm projelerde ve malzeme satışlarında satış sonrası servis sağlanmaktadır.

ATİLLA DURAL, inşaat ekipmanı, iletişim ve enerji gibi büyük çaplı yatırım gerektiren sektörlerde uzmanlaşmıştır.

Özellikle enerji üretimi, iletimi, dağıtımı ve iletişim sektörlerininin özelleştirme konuları geleceğe yönelik, büyüme vaad eden çalışma alanlarımızdır.

İstanbul’daki özel sektör yoğunluğu gözönünde tutularak 1987’de İstanbul’da bir şube faaliyete geçmiş olup bu şube özellikle inşaat ekipmanı distribütörlüğü ve güvenilir satış sonrası servis konularında merkez konumuna gelmiştir. Atilla Dural aynı zamanda kiralık kule vinçleri ve cephe asansörleri sektöründe de lider firmalar arasında öncü konumdadır.

ÇANAKKALE BOĞAZI ENERJİ KABLOSU DÖŞEME İŞİ FOTOĞRAF GALERİSİ