KALİTE POLİTİKAMIZ


Atilla Dural firması, Türkiye’nin önde gelen Kaldırma Makinaları firmalarından olup, Türkiye’nin her yerinde ve komşu ülkelerde de faaliyetlerde bulunmaktadır.

Atilla Dural firması faaliyetlerinin bulunduğu bölgelerde zamanında, maliyet ve kalite olarak müşterilerin beklentilerini ve fazlasını karşılamaya kendini adamıştır. Tüm bunlar, piyasada pozitif bir şekilde güven ve standartların geliştirilmesini sağlayarak hem şirketin büyümesini hem de firmanın ve çalışanlarının başarılı olmasını sağlamaktadır.

Firmamızda kalite güvence sisteminin uygulanması ve sürdürülmesi Atilla Dural yönetmeliklerinden bir tanesidir. Firmamız olarak, kalitenin sağlanması, firmamızda ki herkesin aktif rol almasına, dayanışmasına ve özverisine dayandığına inanmaktayız. Bu düşüncelere uygun olarak, her kademede bulunan çalışanlarımız, kalite güvence faaliyetlerinin öneminin ve önceliğinin farkındadır.

Kalite güvence sistemimizin firma rehberimizde yer alması sadece müşteri memnuniyetinin artmasını değil aynı zamanda firmanın uzun dönem verimliliğini ve gittikçe gelişen inşaat piyasasında rekabetçiliğini arttıracağına inancımız tamdır.

Fahri DURAL